Jasełka

Magia Świąt Bożego Narodzenia może trwać dłużej dzięki zwyczajom i obrzędom świątecznym. Spotkania opłatkowe, jasełka sprawiają bardzo radosną atmosferę. Tak też było w naszej szkole.

22 grudnia 2010r. odbyła się szkolna wigilia. Na scenie wystąpili nasi wspaniali mali i duzi artyści.

Prawdziwa szopka, żłóbek, świecące choinki, aniołki, przepiekne kostiumy, które zdobiły naszych artystów- to wszystko razem dodało prawdziwego uroku i nastroju świątecznego do przedstawienia pt. "Opowieści babci i dziadka o Bożym Narodzeniu"

Tego też dnia został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniej przystrojoną świątecznie klasę. Gromkie brawa po występie były najpiękniejszą nagrodą dla ich talentu.

Te wspólnie spędzone chwile pełne życzliwości i radości z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. Przy dźwiękach kolęd uczniowie i nauczyciele złożyli sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem, a następnie zasiedli do tradycyjnego poczęstunku.