Dzień Babci i Dziadka

W dniu 12.02.2014r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Babci i Dziadka.

Dzieci z przedszkola oraz klas I-III pod opieką wychowawczyń: p. Iwony Buska, p. Elżbiety Topolskiej, p. Anny Gonerskiej, p. Beaty Momot i p. Elżbiety Matczuk przygotowały program artystyczny. Starsi uczniowie pod opieką p. Alicji Szczygieł oraz p. Tomka Kaliszuka zaprezentowali umiejętności sportowe. Babcie i dziadkowie z ogromna radością i wzruszeniem podziwiali wiersze, piosenki i tańce w wykonaniu swoich wnucząt. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły seniorom własnoręcznie przygotowane upominki.
Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku.