VII Rajd Śladami Walk Partyzanckich

Dnia 29 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pani Marzeny Trociuk i Kamilli Horszczaruk, uczestniczyli w VII Rajdzie Śladami Walk Partyzanckich. W tym roku zobaczyliśmy liczne pomniki , które są bliskie naszej pamieci i sercu jak np. ten na skraju lasu w Wyrykach upamietniający poległych w czasie bitwy z dn. 8 maja 1944 r. , ten w Adampolu poświęcony ofiarom zbrodni hitlerowskich podczas II wojny światowej, czy ten w Suchawie upamiętniający powstańców styczniowych..  Wycieczkę urozmaiciły opowieści p. majora Edmunda Brożka, pana Mieczysława Tokarskiego i pana Włodzimierza Czyżyka. Na końcu wędrówki czekał na nas gorący, żołnierski bigos, który smakował wyśmienicie.