„Wszystko nas dziś rozwesela, bo jest Dzień Nauczyciela”

14 października  odbyła się w naszej szkole uroczystości z okazji  Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

W obecności zaproszonych gości:  rodziców, grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów  padło wiele ciepłych słów, podziękowań i życzeń pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz wychowawców. Uroczystość wzbogacił program artystyczny, który w sposób humorystyczny przedstawiał nauczycieli., Najbardziej atrakcyjnym punktem programu okazał się jednak turniej „Jaka to melodia”. Nauczyciele rywalizowali w grupach między sobą. Każdy świetnie się bawił, a publiczność miała zapewnioną dużą dawkę uśmiechu. Gromkie  brawa na widowni były najlepszą nagrodą dla zwycięzców muzycznego konkursu oraz doskonałym podziękowaniem dla uczniów i nauczycieli przygotowujących tą niesamowita uroczystość.