Andrzejki

28 października 2013 r., zgodnie z  tradycją szkolną, odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa.

Została ona zorganizowana przez Samorząd Uczniowski we współpracy z Radą Rodziców. Dla klas 0-III zostały  przygotowane przez młodzież  wróżby andrzejkowe oraz różnorodne konkursy. Każdy z uczestników konkursów został nagrodzony słodkim upominkiem. Młodzież z klas IV-III gimnazjum bawiła się przy muzyce granej przez Alana Kociubę. Rada Rodziców zorganizowała i przygotowała dla  uczniów poczęstunek w postaci kanapek i herbaty. Odbyły się również otrzęsiny uczniów klasy I gimnazjum, które przeprowadzili uczniowie klasy III gimnazjum. Wszystkim uczestnikom dyskoteki dopisywały humory i każdy mile wspomina „andrzejkowe szaleństwo” .