Wycieczka do Lublina

22 X 2013r. młodzież z klasy VI oraz III gim. biorąca udział w projekcie „Przyszłość tworzę już dziś” uczestniczyła w wycieczce do Lublina.

Uczniowie wraz z opiekunami: panią Justyną Tkaczuk, panią Natalią Solecką i panią Anną Parulską odwiedzili Centrum Brytyjskie UMCS, w którym poznali ofertę edukacyjną i zakres działalności tej instytucji. Uczniowie zapoznali się również z księgozbiorem biblioteki, bogatym asortymentem filmów i  audiobook–ów. Kolejną atrakcją wycieczki była wizyta w galerii handlowej „Plaza”. Młodzież miała możliwość zrobienienia „małych zakupów” i odświeżenia swojej szafy. Po męczącym przymierzaniu ubrań, każdy z uczestników wycieczki otrzymał „coś na ząb” czyli pizzę z miejscowej pizzerii. Ostatnim punktem wycieczki był seans filmowy w kinie „Cinema City”. Wszyscy z wielką ciekawością i zainteresowaniem obejrzeli film pt. „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Wyjazd każdemu z uczestników bardzo się spodobał i na długo zostanie w jego pamięci.