Konkurs „ARMIA KRAJOWA I JEJ BOHATEROWIE”

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„ARMIA KRAJOWA I JEJ BOHATEROWIE”

Organizator konkursu

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wyrykach.

Cele konkursu:

Upamiętnienie patrona szkoły

Ukazanie tradycyjnych wartości polskiego żołnierza

Kształtowanie twórczej postawy patriotycznej

Rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży

Przedmiot i temat konkursu

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice nt. „ Armia Krajowa i jej bohaterowie”

Organizacja i warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Wyrykach.
Przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach: uczniowie przedszkola, klasy 0-III, klasy IV-VIII

2. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu jedną , samodzielnie wykonaną pracę.

3. Praca powinna być wykonana w formacie A 3 lub A4 wykonana dowolną techniką: rysunek kredkami, pastele suche, pasteleolejne, techniki malarskie (akwarela, tempera), wyklejanki, collage.

4. Udział w Konkursie oznacza udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.

5. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa dnia 10.02.2021 6. Prace dostarczone po tym terminie lub wykonane niezgodnie z regulaminem nie będą oceniane.

Zasady przyznawania nagród

1. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa

2. Decyzja Komisji jest ostateczna i nieodwołalna

3. Ogłoszenie wyników odbędzie się 12.02.2021r.

4. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda książkowa.