Dzień Otwarty w ZSCKR im. I. Kosmowskiej w Korolówce - Osadzie

Zespół  Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce - Osadzie wraz z Państwową Inspekcją Pracy zorganizował w dniu15 września 2021 r. dla uczniów klas ósmych Dzień Otwarty pod hasłem "Szanuj życie!!! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym".

Uczniowie klas ósmych naszej szkoły pod opieką swoich wychowawców: pani W. Byliny i pani A. Paśnik uczestniczyli dnia 15 września 2021r. w wyjeżdzie do ZSCKR im. I. Kosmowskiej w Korolówce - Osadzie. Na program spotkania złożyło się wiele atrakcji w postaci prezentacji zawodów i bazy dydaktycznej szkoły, zwiedzanie obiektów szkolnych, udział w prezentacjach i pokazach, konkursy wiedzy połączone z nagrodami oraz pyszny poczęstunek. Uczniowie aktywnie i efektywnie spędzili czas w serdecznej, życzliwej i miłej atmosferze, jaką zapewnili organizatorzy Dnia Otwartego: Dyrekcja oraz nauczyciele i uczniowie ZSCKR w Korolówce - Osadzie wraz z Państwową Inspekcją Pracy.