Dzień Rodziny

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dlatego też co roku w naszej szkole dzieci pragną wyrazić miłość do rodziców organizując Dzień Rodziny. Z tej właśnie okazji 13 czerwca 2022 roku odbyła się uroczysta akademia.

Dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała niespodzianka - prezenty przygotowane przez dzieci z poszczególnych klas. Po prezentacji słowno - muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystoci była podniosła i niezwykle rodzinna.