,,Pasowanie na Przedszkolaka’'

Dnia 28.10.2016 r. w Punkcie Przedszkolnym w Wyrykach  odbyło się ,,Pasowanie na Przedszkolaka’’. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola oraz wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas swojego krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz zaprezentowały układ taneczno – ruchowy. Po zakończonej części artystycznej dzieci złożyły przysięgę dotyczącą zasad postępowania prawdziwego przedszkolaka. Następnie pani dyrektor  dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz rożek obfitości. Uroczystość zakończyła się  poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.