Światowy Dzień Pluszowego Misia

25.11.2016r.  w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu. Wszystkie grupy przedszkolne wraz z rodzicami  z gminy Wyryki zebrały się w Bibliotece Inspiracji. Przygotowując się do tego ważnego święta dzieci poznały historię powstania pluszowego misia. W tym dniu brały bardzo aktywny udział      w zajęciach. Poszczególne grupy  przy śpiewie  wybranej piosenki zaprezentowały swoje pluszaki. Były także tańce z przytulankami w rytm piosenki  „Jadą,  jadą misie”, „ Dwa malutkie misie”. Na zakończenie dzieci wysłuchały  „ Przygód Kubusia Puchatka” czytanego przez bibliotekarkę. Świętowanie umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.