Spotkanie z panią Barbarą Bosy – przedstawicielką Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

Czym jest wolontariat? Kim jest wolontariusz? Jak można pomóc chorym dzieciom? Jak zostać zakrętkożercą? Na wszystkie  pytania dotyczące wolontariatu oraz codziennej pracy w hospicjum odpowiadała podczas spotkania z uczniami naszej szkoły Pani Barbara Bosy – przedstawiciel Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Niezwykle ciekawe i pełne wzruszeń spotkanie z panią Barbarą, która przedstawiła swoją i innych wolontariuszy pracę w Lubelskim Hospicjum zorganizowała w dniu 20.03.2017 r. Pani Natalia Solecka – opiekun Samorządu Uczniowskiego, która angażuje młodzież w akcję zbierania plastikowych nakrętek. Akcję tę i współpracę z hospicjum zapoczątkowała w naszej szkole kilka lat wcześniej pani Kamilla Horszczaruk.