Wycieczka szkolna do Lublina

W miniony piątek, a dokładnie 26.05.2017 r. pojechaliśmy na jednodniową wycieczkę do Lublina. W wycieczce brały udział wszystkie klasy gimnazjalne pod opieką pań: Agnieszki Paśnik, Wiesławy Byliny i Kamilli Horszczaruk. W czasie pobytu w Lublinie zwiedziliśmy obiekty szkolne Lubelskiego Centrum Kształecenia Zawodowego i Ustawicznego a także Dworek Wincentego Pola. Byliśmy również w kinie na premierze filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" i w parku trampolin "Mania Skakania". Dzięki wycieczce poznaliśmy rózne techniczne kierunki kształcenia, biografię pisarza - geografa Wincentego Pola i obiekty rekreacyjno -  sportowe  Park Trampolin. Wszyscy byliśmy pod dużym wrażeniem tego, co zobaczyliśmy i przeżyliśmy.