Przedszkolaki poznają zasady bezpieczeństwa.

Na początku roku szkolnego dzieci poznają drogę do przedszkola wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą, jak należy zachowywać się w pobliżu ulic. Dlatego też dnia 02.10.2017r. gościliśmy w przedszkolu w Suchawie panie policjantki, które poruszyły tematykę związaną z pracą policjanta oraz z zachowaniem bezpieczeństwa na drodze. Przedszkolaki czynnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania. Z uwagą wysłuchały rad i wskazówek, po czym dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Dzieci uważnie przyglądały się umundurowaniu naszych gości. Najwięcej emocji wzbudziło oglądanie  wyposażenia potrzebnego w pracy policji, a także możliwość obejrzenia samochodu policyjnego. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Od dzisiaj każdy przedszkolak już wie, ze policjant może być przyjacielem, który zawsze chętnie służy pomocą.