"Ratujmy Życie" - projekt uczniów z kl. IVa

W ramach projektu z zajęć technicznych i godziny wychowawczej uczniowie z kl. IVa przygotowali pod kierunkiem pani Agnieszki Paśnik i pani Wiesławy Byliny przedstawienie pt. "Ratujmy Życie". Do przedstawienia przygotowali się bardzo starannie i rzetelnie. Opracowali scenariusz, przydzielili role, wykonali dekorację i zadbali o rekwizyty niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy. W dniu 25 października 2017 r. odbyło się w szkole przedstawienie w wykonaniu uczniów kl. IV a, na które przybyli uczniowie zaproszonych klas  0 - IV wraz ze swoimi wychowawcami. Podsumowaniem prezentowanej scenki był quiz skierowany do widzów na temat zasad udzielania pierwszej pomocy. Najmłodsi uczniowie chętnie i umiejętnie odpowiadali na zadawane pytania. Wszyscy byli pod wrażeniem umiejętności aktorskich uczniów z kl. IVa oraz prezentowanej przez nich wiedzy.