Uroczystość pasowania na Przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym w Wyrykach

31.10.2017r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym w Wyrykach. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką dzieci przeżyły w swoim życiu. Zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu
w przedszkolu – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Małym artystom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy. Ten dzień zapewne na długo zapadnie w ich pamięci.
 Pasowania dokonała dyrektor Marzena Trociuk. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę uroczystego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz rożek obfitości.