Spotkanie z Policjantem w Punkcie Przedszkolnym w Wyrykach

7.11.2017r. w  Punkcie Przedszkolnym w Wyrykach odbyło się spotkanie z policjantem z Komendy Powiatowej  Policji we Włodawie. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zasad dotyczących bezpieczeństwa przechodzenia prawidłowo przez przejście dla pieszych. Pan policjant, w formie praktycznej zademonstrował prawidłowe przechodzenie przez jezdnię. Następnie wyjaśnił, jak należy bezpiecznie  przewozić dzieci w samochodzie. Dbać o bezpieczeństwo własne i innych na jezdni oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia.
Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.  Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa i na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!