Ślubowanie Pierwszoklasistów

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

W dniu 15.11.2017r. uczniowie klasy I w obecności zaproszonych gości: rodziców, nauczycieli oraz uczniów klas 0 - III złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Wyrykach.
Początek akademii uświetnił program artystyczny w wykonaniu pierwszoklasistów. Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, a dyrektor szkoły - pani Marzena Trociuk dokonała aktu pasowania na ucznia. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zostali także obdarowani upominkami przygotowanymi przez kolegów i koleżanki z klasy III. Ta miła niespodzianka sprawiła im wiele radości.
Po oficjalnej części uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uroczystość przygotowała wychowawczyni pierwszoklasistów pani Beata Momot.