Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym w Suchawie

Dzień Babci i Dziadka to wydarzenie niezwykle ważne, które sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach. Tak też było w Punkcie Przedszkolnym w Suchawie, do którego 22.01.2018r. licznie  przybyli niezwykli goście. Przedszkolaki przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy  prezentowały swoje umiejętności. Przedszkolaki przygotowały również laurki swoim babciom i dziadkom oraz wręczyły im zdjęcia oprawione w piękne własnoręcznie zrobione ramki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a każdy wnuczek i wnuczka mogli posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.