Przedszkolaki na spektaklu "Ach, ta Pippi"

W dniu 27. 04 .2018 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego w Suchawie wzięły udział w spektaklu pt. „Ach, ta Pippi”, który wystawiano  we Włodawskim Domu Kultury. Dzieci były świadkami niezwykłych wydarzeń z „Willi Śmiesznotki”. Nasza bohaterka Pippi zabrała nas w podróż po swojej wyobraźni,  uczestniczyliśmy w jej przygodach, wspólnie śpiewając i bawiąc się. Każde dziecko było pod wielkim wrażeniem tej niecodziennej postaci, bo przecież kto nie chciałby mieć podobnych przygód do Pippi? Każdy przedszkolak tego dnia przeżył nową przygodę i odkrył, że najważniejsza jest miłość i przyjaźń do ludzi! Przedstawienie zaciekawiło dzieci i dostarczyło mnóstwo wrażeń i zabawy, a gra aktorów na żywo, wspaniała scenografia,  muzyka oraz efekty świetlne zapadną na długo w ich pamięci.