Przedszkolaki w Pracowni Artystycznej we Włodawie

09.05.2018 r. dzieci z Punktu Przedszkolnego w Wyrykach i z Punktu Przedszkolnego w Suchawie odwiedziły Pracownię Artystyczną ,,Arteja”. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały wystrój pracowni. Różne obrazy wykonane ciekawymi technikami oraz rzeźby wzbudziły duże zainteresowanie wśród najmłodszych. Dzieci wzięły udział w bardzo ciekawych warsztatach, podczas których mogły rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania oraz budować poczucie własnej wartości. Spotkanie rozwijające wyobraźnię, zdolności twórcze i ekspresyjne dało dzieciom okazję do eksperymentowania. Własna twórczość jest zawsze źródłem dobrej zabawy i radości. Podczas spotkania panowała atmosfera spokoju, życzliwości i swoboda działania. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu odwiedzimy to ciekawe miejsce.