O wyborze szkoły średniej

Uczniowie klasy ósmej i klasy trzeciej gimnazjum musieli do dnia 15 maja dokonać wyboru szkoły średniej.

Uczniowie klasy ósmej i klasy trzeciej gimnazjum musieli do dnia 15 maja dokonać wyboru szkoły średniej. Była to dla uczniów trudna decyzja, bowiem wiąże się ona z przyszłością zawodową. Młodzież zapoznała się z ofertami różnych szkół średnich. Przyjeżdżali do nas starsi koledzy wraz z nauczycielami, aby zaprezentować nam profile w swojej szkole. Uczniowie z naszej szkoły odwiedzali inne placówki w ramach dni otwartych szkół średnich. Z pewnością każdy uczeń odpowiedzialnie zadecydował o swojej przyszłości, dokonując właściwego wyboru szkoły ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej zgodnie ze swoimi predyspozycjami zawodowymi. Z niecierpliwością czekamy na wyniki rekrutacji.