Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej
im. Armii Krajowej w Wyrykach

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W dniu 1.09.2020 r. (wtorek) o godz. 9.00 rozpoczynamy w naszej szkole nowy rok szkolny 2020/2021.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju dzień ten będzie wyglądał inaczej niż
w poprzednich latach. Wszyscy musimy stosować się do obowiązujących zasad sanitarnych.

1. Każdy uczeń jest zobowiązany przyjść do szkoły z osłoną ust i nosa (maseczka/przyłbica).
  2. Wychowawca oczekuje na swoją klasę przed budynkiem szkoły.
  3. Dzieci klas młodszych (0 – III) wchodzą z wychowawcą do swojej sali lekcyjnej wejściem od strony hali sportowej z zachowaniem zasad dystansu społecznego.
  4. Uczniowie klas IV - VIII wchodzą z wychowawcą do swojej sali lekcyjnej wejściem głównym z zachowaniem zasad dystansu społecznego.
  5. Po zakończeniu spotkania (ok. godz.10.00) wychowawca odprowadza swoją klasę
    do autobusu szkolnego.
  6. Rodzice, którzy przyprowadzili swoje dzieci do szkoły, oczekują na nie przed budynkiem szkoły, zachowując zasady dystansu społecznego.
  7. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego będą kursowały autobusy szkolne:

- odjazd z Suchawy o godz. 8.20.

- wyjazd z Wyryk w stronę Lubienia o godz. 7.30.

W miarę możliwości rodziców preferowany jest dowóz dzieci do szkoły  indywidualnie własnym  środkiem transportu.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego (1.09.2020 r.) o godz. 17.00 w Kościele p.w. św. Mikołaja w Lubieniu odprawiona zostanie parafialna msza święta w intencji nowego roku szkolnego.

Marzena Trociuk